PENZIÓN LITOVEL

Perfektné miesto na relax a oddych

Milí návštevníci, pozývame Vás do nášho penziónu Litovel v Komárne. Penzión Litovel sa nachádza v historickom centre mesta Komárno na Dunajskom nábreží, v tesnej blízkosti múzeí, pevnostného systému, knižnice, radnice a množstva ďalších známych historických a kultúrnych pamiatok Komárna.

Príjemné prostredie nášho ubytovacieho zariadenia v Komárne Vám okrem prenocovania ponúka aj rôzne možnosti relaxovať.

Vyberte si z mnohých oddychových aktivít, ako napríklad cykloturistiku, ku ktorej Vám poskytneme bicykle alebo vodné športy na našich plavidlách. Nezabudnuteľným zážitkom je bezpochyby aj jazda na koni v krásnej prírode pri delte Dunaja a Váhu.

Milovníci kúpania si tiež prídu na svoje, Penzión Litovel sa nachádza vo vzdialenosti 5 minút od dvoch termálnych kúpalísk, jedného v Komárne a druhého v susednom maďarskom Komárome.

Výhodou ubytovania u nás je bezpečné parkovanie na našom súkromnom parkovisku s garážami. Zabavíme Vás aktuálnymi ponukami podľa sezónnych možností vrátane návštev vínnych pivníc s ochutnávkou regionálnych vín, prípadne lokálnymi špecialitami počas festivalov a miestnych jarmokov.

V našej novej kaviarni so zimnou záhradou pre Vás radi zorganizujeme oslavy a výročia až pre 50 ľudí.

Konferenčná miestnosť penziónu je vhodná na organizovanie menších team buildingov alebo školení do 20 osôb.

Ak hľadáte pohodlné postele v centre jedného z najstarších miest na Slovensku, ponúkame Vám náš penzión Litovel a služby ochotného personálu ,ktorý sa o Vás postará.

S prianím príjemného pobytu,
majitelia

Organizovanie
Svadieb

Náš Penzión Litovel je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Príjemná atmosféra otváraná jedinečným miestom dýchajúcim Komárňanskou históriou vykúzli z Vašej slávnostnej udalosti nezabudnuteľné momenty.

S radosťou zorganizujeme Vašu svadbu vrátane ubytovania, svadobného obradu, hostiny a kvetinovej či inej dekorácie. Vaša predstava je pre nás výzvou,ktorú naplníme.Je to Váš Veľký deň,preto sa vynasnažíme hlavne o to, aby Vami zvolený jednotný štýl a harmónia s prostredím prispeli k výnimočnosti neopakovateľného okamihu.

Miestom obradu a svadobnej hostiny je celoročná zastrešená terasa. Vaša oslava u nás nie je ohrozená ani za nepriaznivého počasia.

Veľkou výhodou Vaše svadby v penzióne Litovel je možnosť ubytovania Vašich hostí priamo na mieste slávnosti.

Kolektív penziónu Litovel Vás odbremení od starostí s organizovaním svadby. Pomôžeme Vám a zabezpečíme,aby bol Váš deň plný zábavy naozaj nezabudnuteľný .

Kaviareň

Naša príjemná nova a moderne zariadená kaviareň penziónu Litovel so zimnou záhradou a kapacitou 50 ľudí Vám ponúka kontinentálne raňajky denne od 7:00 až do poobedných hodín. Môžete si u nás pochutiť na skvelej káve, bohatých raňajkách a osviežiť sa alkoholickými či nealkoholickými nápojmi, kým si prečítate dennú tlač. Vínna karta kaviarne ponúka sortiment kvalitných vín z domácej aj zahraničnej produkcie, ktoré uspokoja aj náročných milovníkov tohto nápoja.

K priestorom kaviarne s vykurovanou celoročnou terasou patrí aj detské ihrisko, kde sa Vaše deti môžu pokojne a v bezpečí zahrať, kým Vy si oddýchnite pri kvalitnom nápoji.

Kedže je naša kaviareň situovaná v átriu historickej budovy, môžete si u nás užívať posedenie s priateľmi v tichom a zároveň bezpečnom prostredí mimo ruchu ulice.

Ponúkame Vám naše zariadenie pre narodeninové oslavy a menšie svadby, ktoré sú spolu s pohodlným ubytovaním ideálnym priestorom pre Vaše zážitky a radosti.

Konferenčná miestnosť

Penzión Litovel Vám ponúka pohodlné a kvalitné ubytovanie. Naše služby sú vhodné aj pre obchodných cestujúcich a pre firmy. Poskytujeme priestory na prípravu a realizáciu akýchkoľvek obchodných alebo spoločenských stretnutí.

Konferenčná miestnosť penziónu s kapacitou 20 osôb je ideálna pre organizovanie obchodných stretnutí, prezentácií, teambuildingov či školení. Počas Vašich stretnutí Vám radi zabezpečíme občerstvenie formou “coffee break”.

Posilnia Vás čerstvo pripravené teplé sendviče, pečivo, čerstvé ovocie a skvelá káva, ako aj nealkoholické nápoje vrátane čerstvých ovocných a zeleninových štiav.

Výhodou našej konferenčnej miestnosti je pozícia v budove penziónu Litovel priamo v centre mesta Komárno. Určite oceníte pohodlie súkromného parkovania, Wifi, reštauráciu a kaviareň priamo v budove penziónu.

Radi Vám poskytneme pomocnú ruku počas príprav Vášho podujatia.

Cena prenájmu konferenčnej miestnosti je určená na základe dohody. Pri rezervácií viac ako 5 izieb je samozrejme využitie konferenčnej miestnosti v cene ubytovania.