PENZIÓN LITOVEL

Perfektné miesto na relax a oddych

Milí návštevníci, pozývame Vás do nášho penziónu Litovel v Komárne. Penzión Litovel sa nachádza v historickom centre mesta Komárno na Dunajskom nábreží, v tesnej blízkosti múzeí, pevnostného systému, knižnice, radnice a množstva ďalších známych historických a kultúrnych pamiatok Komárna.

Príjemné prostredie nášho ubytovacieho zariadenia v Komárne Vám okrem prenocovania ponúka aj rôzne možnosti relaxovať.

Vyberte si z mnohých oddychových aktivít, ako napríklad cykloturistiku, ku ktorej Vám poskytneme bicykle alebo vodné športy na našich plavidlách. Nezabudnuteľným zážitkom je bezpochyby aj jazda na koni v krásnej prírode pri delte Dunaja a Váhu.

Milovníci kúpania si tiež prídu na svoje, Penzión Litovel sa nachádza vo vzdialenosti 5 minút od dvoch termálnych kúpalísk, jedného v Komárne a druhého v susednom maďarskom Komárome.

Výhodou ubytovania u nás je bezpečné parkovanie na našom súkromnom parkovisku s garážami. Zabavíme Vás aktuálnymi ponukami podľa sezónnych možností vrátane návštev vínnych pivníc s ochutnávkou regionálnych vín, prípadne lokálnymi špecialitami počas festivalov a miestnych jarmokov.

V našej novej kaviarni so zimnou záhradou pre Vás radi zorganizujeme oslavy a výročia až pre 50 ľudí.

Konferenčná miestnosť penziónu je vhodná na organizovanie menších team buildingov alebo školení do 20 osôb.

Ak hľadáte pohodlné postele v centre jedného z najstarších miest na Slovensku, ponúkame Vám náš penzión Litovel a služby ochotného personálu ,ktorý sa o Vás postará.

S prianím príjemného pobytu,
majitelia